Aktywny Maluch

AM strona emailZajęcia przygotowujące do startu przedszkolnego „AKTYWNY MALUCH”, skierowane  są do dzieci od 2 roku życia. Dzięki nim najmłodsi poprzez zabawę i naukę  rozwiną swoje zainteresowania i zdolności, zintegrują się ze swoimi rówieśnikami przygotowując się w ten sposób do wkroczenia w pełen przygód świat przedszkolaka.   

Nasze trzygodzinne spotkania odbywające się 2 razy w tygodniu  pozwolą maluszkom efektywnie i miło spędzić czas. Przygotowana pedagogicznie kadra oraz małe grupy, w których odbywają się zajęcia działają bardzo korzystnie na proces integracji i akceptacji nowego etapu w życiu dziecka. 

Program naszych zajęć obejmuje:

Zajęcia integracyjne – poprzez poznanie się i wzbudzenie u dziecka poczucia bezpieczeństwa i akceptacji, skracamy proces adaptacji do nowej sytuacji.  

Tematyczne zajęcia edukacyjne – czyli nauka poprzez zabawę. 

Zajęcia plastyczne – dzięki nim rozwijamy i usprawniamy zdolności manualne.

Zabawy rytmiczno/muzyczne – mają na celu rozwijanie pamięci muzycznej, poczucia rytmu i słuchu muzycznego. Kształtujemy wrażliwość na muzykę.

Zajęcia ruchowe  – poprzez różnego rodzaju aktywność fizyczną, jak też zabawy na Sali Zabaw wspomagamy rozwój sprawności ruchowej. 

Angielski na wesoło – dzięki zabawom prowadzonym w języku angielskim rozbudzamy w dzieciach zainteresowanie obcym językiem budując w ten sposób pozytywne nastawienie do jego dalszej nauki.

Aktywny Maluch – Świadoma inwestycja w przyszłość Twojego dziecka 

Fotorelacje z zajęć na: www.facebook.com/aktywnymaluchbiala